Přejeme ti pěkný den!

Červenec 2021

Začátek něčeho nového

Píšou se prázdniny 2021 a Let's Study se stává skutečným projektem. Pod taktovkou Scraffyho vzniká nový projekt s názvem Let's Study. Začínají první úpravy a rodí se vedení v prvotní podobě - SlavDog, Hanys, Kléma a Candy. Po několika poradách je dohodnuto, jak projekt bude fungovat a vypadat, a postupně je i spouštěn. Vzhledem k nedostatku propagace ale nebyla komunita z počátku příliš úspěšná a mnoho lidí o ní ani nevědělo. Celkem bylo připojeno asi 200 lidí. Na řadu však přišel náš do dneška největší boom v historii, když jsme na konci srpna vydali TikTok obsahující pozvánku na náš server. Za 48 hodin se připojilo více jak 3000 lidí. Abyste si mohli představit, jak divoké to je, prozradíme vám, že se na noc musel zamykat chat a z důvodu téměř neustálého posílání NSFW obsahu bylo nutné zakázat jakékoli odkazy či média.

Naše vedení

Avatar

Scraffy

Avatar

Kléma

Avatar

Hanys

Avatar

Candy

Avatar

SlavDog

Avatar

DrankerCZ

Září 2021

Spuštění a první pomoc

Server byl oficiálně 1. září otevřen a začaly se objevovat první zprávy s prosbami o pomoc. Náš základní tým sestavený z několika ověřených pomocníků pomáhal, připojilo se k nám i několik moderátorů a někteří ochotní studenti začali také pomáhat. Situace po prázdninovém nárůstu se začala uklidňovat.

Květen 2022

Pokrok nezastavíš

Po několika měsících provozu našeho projektu se stalo něco, co snad nikdo z našeho vedení neočekával. V květnu 2022 jsme získali označení "Partnerského serveru" Discordu. Díky tomuto odznáčku se nám také otevřely nové možnosti. Získali jsme díky tomu větší důvěru komunity a lepší podmínky pro spolupráci s vybranými profily a projekty, které také pomáhají studentům.

Moderátoři, bez kterých by nebylo Let's Study tak perfektní místo

Avatar

Gabusw

Avatar

Spooky

Avatar

Rio

Avatar

Werdy

Avatar

Hintik

Červen 2022

Konec 1. etapy

Server zakončil první školní rok akcí, na které mohli studenti, kteří dostali na vysvědčení vyznamenání, speciální roli. Celkově jsme tak rozdali 94 lidem roli "Studentská legenda", která je tak odměnila za jejich úspěšně zvládnutý školní rok se skvělým prospěchem. Byla to taková sladká tečka za rokem, který dal zrod našemu projektu.

Září 2022

Sjedem si to ještě jednou

Let's Study opět ožívá, a na serveru se rozjíždí opět pomoc. V týmu se připravujeme na nový rok, a děláme poslední změny, než to opět otevřeme veřejnosti. Byl to taky rok a měsíc, kdy jsme poprvé dosáhli 4000 členů na Discordu, ale bohužel dlouho to nevydrželo.

Bez těchto lidí bychom nemohli ostatním pomáhat 💙

Avatar

Jerda

Avatar

Kurfy

Avatar

Quaky

Avatar

Vojspe

Avatar

Yū Otosaka

Avatar

Zerzig